Genieuze grondaligheid
Raoul Tanemar van den Elsen
Nederlands | 20-04-2026 | 50 pagina's
9789493437692
Paperback / softback
15,00
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 19.00
Beschrijving
GENIEUZE GRONDALIGHEID
Gedichten van een adolescente romanticus uit de tachtiger jaren.
Pi-Vostaa; “door denken zien en doen leren”.
Door schrijven en dichten, fotograferen en doen tekenen.
Sfeerbeelden omtrent relaties en verliefdheden uit een puberaal verleden.
DE DANS VAN TANEMAR
“De Dans van Tanemar” is een autobiografisch sprookje voor volwassenen waarin archetypische beelden zijn
verwerkt in een schijnbaar onophoudelijke opeenvolging van gebeurtenissen.
Details
| EAN : | 9789493437692 |
| Uitgever : | U2pi BV |
| Publicatie datum : | 20-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 200 mm |
| Dikte : | 4 mm |
| Gewicht : | 210 gr |
| Status : | Beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 50 |