Steffi en de groene amulet
Danny Winters
Nederlands | 06-05-2026 | 187 pagina's
9789493437685
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,50
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 19.00
Beschrijving
De blauwe amulet is teruggevonden. Nu gaat Steffi op zoek naar de groene amulet. In haar zoektocht komt Steffi bij het rijk van vrouwe Alfur en daar ontmoet ze Gildur. Samen met hem reist ze af naar Guatemala. Hier ontmoeten ze Andres, maar is hij een vriend of een vijand? Lukt het Steffi en Gildur om de geheimen van de Maya's te ontrafelen en de groene amulet terug te brengen?
Details
| EAN : | 9789493437685 |
| Uitgever : | U2pi BV |
| Publicatie datum : | 06-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 148 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 320 gr |
| Status : | Beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 187 |