Heksendans
Bernard Ferwerda
Nederlands | 07-04-2026 | 166 pagina's
9789493437654
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,50
Voorraad in de winkel
Beschikbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 19.00
Beschrijving
In deze kookpot heeft de schrijver zeven sprookjes over heksen gebrouwen. De meeste heksen zijn niet gemeen. Ze houden van toveren.
Details
| EAN : | 9789493437654 |
| Uitgever : | U2pi BV |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 148 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 400 gr |
| Status : | Beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 166 |
| Keywords : | heksen |