Toekomst voor 5 dollar
Armen Ghevondyan
Nederlands | 08-04-2026 | 121 pagina's
9789493437524
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,00
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 19.00
Beschrijving
Dit boek vertelt het waargebeurde verhaal van een Armeense politicus en academicus die, samen met zijn vriend, na politieke repressie en het neerslaan van protesten in 2008, moest zijn land verlaten. Eindbestemming is Nederland, waar ze asiel aanvragen.
Wat volgt is een indringende beschrijving van het leven in vluchtelingenkampen: De bureaucratie, de onzekerheid, de schrijnende situaties en de ontmoetingen met mensen uit allerlei landen. Hoop en teleurstelling wisselen elkaar voortdurend af, maar ook solidariteit en onverwachte vriendschappen spelen een belangrijke rol.
De titel verwijst naar de absurditeit en kwetsbaarheid van het bestaan: na alle verliezen en offers bleef er bij aankomst slechts vijf dollar over - maar ook de hoop op een nieuwe toekomst.
“Toekomst voor 5 dollar” is een getuigenis van ballingschap, overlevingskracht en de zoektocht naar waardigheid en veiligheid in een nieuw land.
Details
| EAN : | 9789493437524 |
| Uitgever : | U2pi BV |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 1300 mm |
| Breedte : | 200 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 295 gr |
| Status : | Beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 121 |
| Keywords : | Armenie vluchteling |