Vader Arsenie Boca Wonderlijk Uitzonderlijk deel 2
Georgeta Germina Punga-Herbreteau
Nederlands | 21-03-2026 | 209 pagina's
9789493364035
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
17,00
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 19.00
Beschrijving
Georgeta Germina Punga-Herbreteau publiceerde de voorbije jaren reeds meerdere boeken over het werk en het leven van Vader Arsenie Boca, een eigentijdse heilige uit haar geboorteland Roemenië. Naast ‘Het Pad Naar Het Koninkrijk’ (2018), ‘Wonderlijk Uitzonderlijk 1’ (2019) en de Engelse vertaling ‘Wonderfully Exceptional’ (2020) is er thans een vervolg beschikbaar: ‘Wonderlijk Uitzonderlijk 2’. Dit boek werd op vraag van het lezerspubliek op eenzelfde wijze opgebouwd, nl. een reeks getuigenissen van mensen die Vader Arsenie tijdens zijn leven of na zijn dood hebben ontmoet of leren kennen en waarop hij een onuitwisbare indruk heeft nagelaten.
Ik hoop dat de getuigenissen over de heilige van Transsylvanië niet eindigen met dit tweede volume. In feite is het onmogelijk om een volledige collectie samen te stellen, want de wonderen blijven gebeuren en het aantal getuigenissen neemt haast dagelijks toe, zelfs op dit moment dat ik deze regels schrijf!
Vader Arsenie Boca blijft WONDERLIJK (EN) UITZONDERLIJK!
Details
| EAN : | 9789493364035 |
| Uitgever : | U2pi BV |
| Publicatie datum : | 21-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 145 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 380 gr |
| Status : | Beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 209 |
| Keywords : | arsenie boca |