Victor
Henk Steinmann
Nederlands | 01-01-2016 | 282 pagina's
9789087595746
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 17,50
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd in Nederland vanaf € 20.00
Afzender gedefinieerd
Dit boek betreft de geschiedenis van Victor, een legioensoldaat in de derde eeuw na Christus. Hij vermoed dat zijn vader en moeder zijn vermoord toen hij nog en jong kind was. Hij neemt dienst in het 30e legioen omdat ook zijn vader daarin soldaat is geweest. Zo hoopt hij uit te zoeken war er met zijn vader is gebeurd. zijn heldhaftige daden leiden er toe dat hij snel opklimt en uiteindelijk Prefect wordt. Zo ontdekt hij wat er met zijn vader en moeder is gebeurd.
De schrijver heeft gebruik gemaakt van waargebeurde feiten en bestaande personen waaronder Victor die begraven ligt in Xanten, Duitsland. Daar waar feiten ontbraken heeft de schrijver zijn fantasie gebruik om er een verhaal van te maken dat dicht bij de waarschijnlijke werkelijkheid ligt.
Dit heeft geleid tot deze roman, die niet alleen recht doet aan de tijd dat Romeinen Europa beheersten, als ook aan de groei van het Christendom.
Details
EAN : | 9789087595746 |
Uitgever : | U2pi B.V. |
Publicatie datum : | 01-01-2016 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 145 mm |
Breedte : | 210 mm |
Dikte : | 12 mm |
Gewicht : | 350 gr |
Status : | Beschikbaar |
Aantal pagina's : | 282 |